קשת מרפאות לייזר

קשת מרפאות לייזר הוקמה על ידי ד"ר אמיל ליטבק וקיימת משנת 2000. קשת מרפאות לייזר משתמשת בטכנולוגיות לייזר מתקדמות מבית FOTONA. החברה מאושרת על ידי כל התקנים האירופאיים כולל מכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות הישראלי. על פי מחקרים שנערכו על ידי מומחי רפואה באירופה, טכנולוגיית הלייזר של חברת FOTONA נמצאה מאוד יעילה בטיפולים שונים כגון: הסרת שיער בלייזר, רפואת שיניים בלייזר, הסרת קעקועים, טיפול בפטרת ועוד. את טכנולוגיות הלייזר המתקדמות מתפעלים רופאים וצוותים מיומנים מאוד אשר מאחוריהם אלפי שעות טיפול וניסיון רב.

קצת פירוט על הטיפולים בקשת מרפאות לייזר:

הסרת שיער בלייזר: מערכות הלייזר המתקדמות של חברת FOTONA גרמו לתהליך של הסרת השיער להיות פשוט ויעיל. 95% מטיפולי הסרת השיער בלייזר בטכנולוגיית הלייזר של חברת FOTONA מתבצעים ללא משחות אלחוש למיניהם וזאת הודות להעדר כאב בזמן הטיפול להסרת שיער בלייזר. רוב הטיפולים להסרת שיער בלייזר,במרפאות של קשת, נעשים ללא מגע ישיר עם העור. הטיפול להסרת שיער מתבצע על ידי צוות רפואי מיומן,מוסמך ומאומן מאוד. מכשיר הלייזר של חברת FOTONA הינו מכשיר מהיר יותר מכל מכשיר לייזר אחר מסוגו, ולכן ניתן לבצע באמצעותו טיפולים להסרת שיער בלייזר באיזורים נרחבים בגוף ובמספר טיפולים מועט יחסית למכשירי לייזר אחרים.

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר ניתן למצוא באתר של קשת מרפאות לייזר.

פטרת ציפורניים: פטרת ציפורניים מופיעה בציפורניי היידים או הרגליים והינה זיהום נפוץ מאוד. הפטרייה אינה מאפשרת את ההתפתחות התקינה של הציפורן מה שגורם לבסוף לפטרת ציפורניים. ישנם המון סיבות להפתחות פטרת ציפרוניים: מערכת חיסון מוחלשת, מחלות כלי דם, הימצאות ממשוכת בסביבה לחה, שימוש במתקני רחצה ציבוריים בכפות רגליים חשופות ועוד. פטרת הציפורניים גורמת בעיקר נזק אסטטי אולם במקרים קשים יותר פטרת ציפורניים יכולה לגרום נזק תפקודי. הטיפול בפטרת ציפורניים בקשת מרפאות לייזר מתבצע בעזרת הטכנולוגיה של חברת FOTONA. מחקר של בכירי רופאי עור באירופה מצא יעילות גבוהה ביותר בטיפול פטרת ציפורניים בעזרת הלייזר של FOTONA. הטיפול כולל כ-4 מפגשים קצרים שלאחריהן ישנו סיכוי של 90% לסיים עם הפטרת לתמיד. ההליך עצמו איננו פולשני וניתן לחזור לשגרת היום יום מייד לאחר הטיפול בפטרת הציפרוניים. הטיפול ללא תופעות לוואי והינו חיצוני.

מידע נוסף על הטיפול בפטרת ציפורניים ניתן למצוא באתר של קשת מרפאות לייזר.

טיפול באקנה: אקנה הינה תופעת עור שכיחה מאוד בקרב אוכלוסיית העולם. המילה אקנה מתארת מצב בו מופיעים פצעים קטנים או קבוצות של פצעים על גבי העור באיזורים שונים כגון: חזה,גב עליון,כתפיים. אקנה היא תופעה המופיעה אצל מתבגרים רבים, אך זוהי תופעה שיכולה להופיע גם אצל מבוגרים יותר. טיפול באקנה על ידי לייזר הינו טיפול מהיר מאוד, וזאת מכיוון שקרן הלייזר מבצעת שתי פעולות בזמן קצר – מייבשת את האיזור המטופל ומחטאת את האזור מחיידקים. טיפול באקנה על ידי לייזר מבוצע אצלנו על ידי צוות מיומן מאוד, ובמספר טיפולים לא רבים ניתן לשפר את מראה העור פלאים.

מידע נוסף על הטיפול באקנה ניתן למצוא באתר של קשת מרפאות לייזר.