תופרת לשירותך

קניתם ג'ינס בגיזרה מושלמת ואתם מעוניינים לעשות מכפלת? מחפשים תופרת שמלות ערב או שמלות כלה? הגעתם למקום הנכון. Go Pro הוא המקום לאיתור בעלי מקצוע לכל מטרה. מדוע כאן? מסיבה פשוטה- כאן תמצאו תופרת מומלצת לבקשתכם. תופרת תחפושות פורים, בגדים, שמלה מקצועית, וילונות ולמעשה כל דבר אשר תבקשו יקבל מענה על ידי תופרות מקצועיות מומלצות על ידכם- קהל הלקוחות. הכח בידכם לקבוע מיהי התופרת המומלצת בתחומה.

תופרת

תופרות מומלצות

באזור הפרסום לכל תופרת תמצאו אפשרות השארת תגובה. תופרות להן קיימות ריבוי המלצות חיוביות יופיעו לפני השאר. באמצעות מתן תגובה תוכלו גם אתם להצביע ולהשפיע לאחר קבלת שירות- עבודת תפירה לשביעות רצונכם.

תופרת?

מחפשת חשיפה לעסק? גם אם אין ברשותך אתר אינטרנט המציג את שירותיך כאן תוכלי להחשף לקהל לקוחות פוטנציאלי. לרשותך מספר אפשרויות- פרסום השירותים והמבצעים בבלוג האישי שלך, פרסום כתבות מקצועיות ומעניינות וכן מתן שירות אישי חינם ללקוחות פוטנציאליים במסגרת מענה על שאלות בפורום. מרגיש שיש לך מה לתרום? רוצה לייעץ ולעזור? להשאיר את חותמך בתחום התפירה בהתאמה אישית? בואי והוכיחי שאת ראויה. לאחר הרשמה באתר תוכלי לפרסם את שירותיך כתופרת. יצאת במבצע חדש? עדכני לקוחות חדשים וחוזרים בבלוג האישי וקבלי עבודות תפירה. פרסום תופרת באתר חינם

X
Loading