בלב שכונת פלורנטין שוכן בוטיק פרקטים קטן וייחודי המתמחה בפתרונות מקיפים ובנישה איכותית וייחודית של ריצוף עץ יוקרתי. תומר פרקט רצפות עץ בוטיק פרקטים מעץ.
רצפות פרקטים מעץ היו עימנו בעבר וימשיכו להקיף אותנו בעתיד, יש להן מראה יוקרתי וחם ששומר על עמידות ויופי לאורך דורות לעומת חיפוי אחר שמאבד מזוהרו.
תומר פרקט, הינו יבואן בלעדי של פרקטים מעץ גושני, מוצרי פרקט ירוקים איכותיים DriTac U.S.A ודקים אקזוטיים, רצפות העץ מגיעות ישירות מהיצרן שמשתמש בטכנולוגיות המעודכנות ביותר, התהליך כולל יבוש עצים נעשה בכבשנים מנוהלי מחשב ליצירת חומרי גלם אופטימאליים ותהליך עיבוד וגימור פרקט עץ מלא באיכות הגבוהה ביותר.
לכל אלה בעיצובים ייחודיים מצטרף שירות ניקוי וחידוש דקים בידי בעלי מקצוע.
אצל תומר פרקט תוכלו למצוא מגוון רחב של רצפות עץ מכל העולם, לכל אחת עיצוב וסגנון ייחודי משלה החל ממראה קלאסי של המאה ה 18 ועד העיצובים העדכניים ביותר המוצגים בתערוכות נחשבות ברחבי העולם. כך שתהיו בטוחים שתמצאו בדיוק את הסגנון שמתאים לכם.
תומר פרקט מעריכים ומכבדים את הטבע, ודואגים שכל המוצרים שלהם ייצורו אך ורק מעצים הגדלים באזורי גידול מאושרים בלבד, וכך הם שותפים עולמיים לשמירה על הטבע למען הדורות הבאים.
אז כל מה שנותר הוא לבקר בתערוכה אינטימית וייחודית ולבנות את בית החלומות שלכם שבו הרהיט המרשים ביותר יהיה ריצוף פרקט מעץ טבעי ואיכותי.
ידידיה פרנקל 25 תל אביב 03-6828899
www.timber-tom.com

אין הצבעות עדיין

X
Loading