רצף לשירותך

מחפשים רצף? מעוניינים להחליף את הרצפה ברצפת קרמיקה או גרניט פורצלן? רוצים לקבל חוות דעת מקצועית? בפורטל בעלי המקצוע Go Pro תמצאו רצף מעולה בקרבת אזור המגורים שלכם.

רצף

דרך מנוע החיפוש אשר באתר פשוט למצוא רצף באזורכם. כל אשר צריך לעשות הוא להקיש "רצף" או "רצפים" בשדה החיפוש למעלה. לחלופין תוכלו למלא את טופס יצירת הקשר בדף ולחכות שהרצפים שלנו יצרו עמכם קשר.

כיצד תדעו כי הרצפים המופיעים ברשימת תוצאות החיפוש הם אכן הרצפים המומלצים להתקנת הרצפה בביתכם? בהקשר זה, חוות דעתם של הגולשים אשר כבר חיפשו, מצאו ובחרו לפניכם תעמוד לרשותכם.

לעזרתכם תוכלו למצוא ליד כל תוצאת חיפוש המלצות על בעל המקצוע - קליק על ההמלצה ותגיעו ליומן איש המקצוע שם תוכלו לקרוא את כל התגובות אשר נכתבו בעבור השירותים שסיפק.

מערכת זו עוזרת למנוע החיפוש לסנן עבורכם רק את האלטרנטיבות הטובות ביותר כאשר סדר הופעת התוצאות הנו מן המומלצים יותר לפחות - אנשי המקצוע אשר תמצאו בראש הרשימה לכל חיפוש הם אלו אשר קיבלו את ההמלצות הרבות ביותר.

קיבלתם שירות מעל ומעבר?

אתם מוזמנים בזאת להשאיר המלצות עבור הרצף אשר ריצף לכם. כך יוכל זה להמשיך ולשרת נאמנה לקוחות נוספים כבעל מקצוע מומלץ.

רוצים לנסות? זה לא עולה כסף. ככל שיהיו רבים יותר אשר ישתמשו במערכת האיתור והדרוג כך ההמלצות יהיו טובות יותר ומשתלמות.

עזרה מקצועית מרצפים

מעוניינים בתשובות לשאלות בוערות? לא יודעים איזה ריצוף לבחור לחיפוי הרצפה? או האם לבצע הדבקה או הסרה והתקנה מחודשת של ריצוף חדש? בפורום רצפים תוכלו לכתוב לבעלי מקצוע בתחום. הרצפים המפרסמים באתר ישמחו לעזור לכם מתוך ידיעה כי ישתלם גם להם שתצאו מרוצים.

רצפים?

תוכלו לפרסם מבצעים, הנחות וכל מידע חדשותי על העסק באזור הבלוג האישי שלכם. כמו כן תוכלו להוכיח את יכולתכם באמצעות מענה על שאלות בפורום - בדרך זו של הוכחת אמינות, מקצועיות ועזרה לזולת.

ברשותכם מידע בלעדי? מרגישים שיש לכם מה לתרום לעולם? פרסמו את החידושים בכתבה בלעדית וזכו בקרדיט מצד הגולשים והמלצות צוות הכתבים והעורכים של בלוג בעלי מקצוע באתר.

X
Loading