מחפשים רופא מומחה? רופא פרטי? - צוות רופאים תמיד לשירותכם

 

מחפשים רופא משפחה, מנתח פרטי, מומחה בתחום הרפואה. כנסו לאתר GoPro ותוכלו לאתר רופאים שונים לפי אזור מגורים נבחר, ליצור עימם קשר ולבסוף להמליץ על הרופא ועבודתו.

רוצים להמליץ על הרופא

רופא

כמה פעמים התלוננתם בפני בני משפחה או חברים על כך שאתם לא מרוצים מהרופא שלכם. כמה פעמים חששתם לעבור ניתוח או לבצע שינוי פלסטי בעקבות אסונות שעליהם קראתם בעיתון או עליהם שמעתם בחדשות. אסונות שנקשרו עם שמם של  רופאים שרלטנים. מטרתו של אתר GoPro היננ לעזור לכם להתמודד ברגעי משבר אלו. מרגע זה לא תצטרכו לבחור רופא לפי ניחוש או אינטואציה. מעתה תבחרו את האיש שבידיו אתם שמים את חייכם וחיי ילדכם על פי המלצות המעידות על אמינות וניקיון כפיים.

פגשתם רופא מקצועי לדידכם? אנא עזרו לשאר המחפשים רופא מסוגו באתר GoPro.
ההמלצה אודות הרופא שלכם מהווה עבורו הכרת תודה על טיפול מקצועי, אמין, זול ואדיב ומאפשרת לקהילת הגולשים של GoPro לקבל שירות רפואי איכותי בדיוק כפי שאת קיבלתם. מתן ההמלצה הינו תהליך פשוט. נכנסים לבלוג (יומן אישי) של הרופא או כרטיס הביקור האישי ומקלידים את המלצתכם. המלצה זו תשאר איתו לכל אורך הדרך ותחשף בפני כל קהילת הגולשים באתר. ככל שהרופא יקבל יותר ויותר המלצות כך יקודם לראש רשימת החיפוש בתחומו ויחשף בפני יותר גולשים.

למה לחפש ב-GoPro?

האתר מדרג את רשימת הרופאים לפי המלצות הגולשים. כל המלצה לרופא מעלה אותו לראש הרשימה. לכן, דירוג הפרסום באתר הינו אובייקטיבי ולא לפי מימון כספי כמו באתרים אחרים. הכח נמצא בידכם- האתר מאפשר לקבל מידע בנושאים שונים ע"י מאמרים, פורומים וכמובן מאפשר יציאת קשר עם רופאים לפי אזור מגורים לבחירתכם.

רופא?

זה הזמן שכולם יכירו בעבודתך המקצועית, האיכותית והאדיבה. פה המקום להרחיב את מעגל לקוחותיך. הרשם עוד היום לאתר GoPro ואפשר לקהילת הגולשים שלנו לנסות את שירותיך, להמליץ עליך ובכך לקדם את פרסומיך לראש רשימת החיפושים של גולשי האתר עבור התחומים הרלוונטיים.

פרסם את עצמך, עוד היום. הפרסום ללא עלות או התחייבות.

X
Loading