קשת מרפאת לייזר הינה מרפאה מקצועית המתמחה בטיפולים שונים באמצעות לייזר, המרפאה הוקמה בשנת 2000 על ידי דוקטור אמיל ליטבק. דוקטור ליטבק הינו בוגר לימודי רפואת שיניים ובעל תואר במנהל מערכות בריאות.
קשת מרפאות לייזר הינה בין המרפאות המבילות בארץ בתחום הלייזר, אנו במרפאה עושים שימוש  במערכות לייזר מבית FOTONA.
טכנולוגיית הלייזר איתה אנו עובדים היא מהמתמקדמות בעולם, הטכנולוגיה מאושרת על ידי כל הרשויות והגופים הנדרשים, מכון התקנים ומשרד הבריאות.
לצוות הרופאים בקשת מרפאות לייזר, נסיון מוכח ורב שנים בכל הנוגע  לביצוע טיפולים באמצעות מכשירי לייזר, צוות הרופאים  במרפאות במרפאות מוסמך ומיומן וטובת המטופל עומדת לנגד עיניו.

אנו בקשת מרפאות לייזר מקפידים על :
- יחס אישי למטופלים
- מקצועונות רפואים
-התאמה אישית של הטיפול לכל לקוח בנפרד
.
קשת מרפאות לייז מעניקה מגוון רחב של טיפולי לייזר : הסרת שיער, רפואת שיינים, הסרת קעקועים, העלמת נימים , טיפולים בפטרת הציפורניים ועודאנו
להלן פירוט על חלק קטן מתוך כלל הטיפולים הניתנים במרפאה:


הסרת קעקועים


קעוקעים הם  לכל החיים, כך אמרו לנו ההורים וכך חונכנו  מגיל קטן . ועדיין יש מי  שבוחר בגיל 16 או עשרים  לשים קעקוע על יד ימין של שם הבחורה הכי יפה שהוא מכיר או שאחרי סיום הצבא או באמצע הטיול לתאילנד בוחר לקעקע על ירכו השמאלית, קעוקעים של מילה ביפנית שמשמעותה אני שונא את העולם.

חלק מבעלי הקעקועים, עשו זאת ללא השקעת מחשבה על מה יקרה בעוד 10 שנים, כשאת שם הבחורה שקעקענו תחליף האישה של חיינו או כשנבין שהעולם יפה ואנחנו אוהבים אותו. רבים למעשה מוצאים את עצמם תקועים עם אותו הקעקוע ומצרים ומצטערים על אותו הרגע בו קעקעו את עצמם, אנו בקשת מרפאת לייזר מציעי לאותם אנשים, פתרון מהיר, יעיל וקל, הסרת קעקועים בלייזר.
תהליך הסרת קעקועים במרפאה, מתבצע באמצעות טכנולוגיית לייזר מתקדמת, התהליך עצמו איננו מסובך ותוך מספר טיפולים להסרת קעוקועים בלייזר, הסרת הקעקוע תושלם. צוות המרפאה, הינו בעל נסיון ומתמחה בהסרת קעוקים ללא השארת צלקות וסימנים.
בקשת מרפאות לייזר מעניקים טיפול הסרת קעקוע הנמשך לאורך כ7 טיפולים כאשר בין כל טיפול למשנהו נערכת הפסקה של מספר שבועות על מנת לתת לפיגמנט את האפשרות להתפרק בצורה הטובה ביותר. צוות הרופאים במרפאה ממליץ לפני תהליך הסרת קעקועים להשתמש במשחת אילחוש שתרדים את האזור המקועקע ותסייע לתחושת הנוחות של המטופל במהלך תהליך ההסרה.


הסרת שיער בלייזר


בקשת מרפאות לייזר מבצעים טיפולי הסרת שיער בלייזר, אנו משתמשים במערכת לייזר מתוחכמת מבית FOTNA, טיפולי הסרת השיער, יעילים ומקצועיים ואינם דורשים מן המטופל הכנה מוקדמת, את טיפול הסרת השיער ניתן לבצע  באזורים שונים בגוף : רגליים, ידיים, גב, פנים, מפשעות ועוד.
בשונה ממרפאות הסרת שיער אחרות הגובות את כל התשלום בתחילת סדרת הטיפולים, אצלינו בקשת מרפאות לייזר גובים תשלום עבור כל טיפול בנפרד , מה שמותיר את תהליך הסרת השיער והשלמת הטיפולים נתון לשיקולל האישי.
בקשת מרפאות לייזר מתבצעת הסרת שיער בלייזר באמצעות מערכת לייזר מבית FOTNA ,  מערכת מתוחכמת ההופכת את טיפול הסרת השיער לטיפל פשוט, יעיל מאוד ונטול כאבים
כאמור לעיל טיפול הסרת שיער בלייזר במרפאת קשת לא דורש מן המטופל הכנה מיוחדת, הטיפול עצמו קצר ויעיל מאוד וניתן לבצע במהלך טיפול בודד, הסרת שיער באזורים שונים בגוף.
הצוות המקצועי במרפאה מיומן  ומקצועי מאוד ומבצע הליך של הסרת שיער בלייזר בצורה יעילה ומהירה מאוד, תוך מספר קטן  של טיפולים תוכלו להיות חלקים וללא שיער כלל.


פטרת ציפורניים


פטרת ציפורניים הינה זיהום המופיע בציפורני הרגליים והידיים, הזיהום לא מאפשר לציפורן להתפתח בצורה תקינה ולמעשה גורם לפטריה
פטריות בציפורניים יכולות להגרם כתוצאה מהשמנת יתר,בעיות בכלי דם, סוכרת ,חשיפה ללחות, הדבקה מאנשים הנגועים בזיהום פטרת הציפורניים.
פטרת ציפורניים הינה זיהום לא אסטטי, המפריע לדימוי העצמי של רבים מהאכלוסיה ולעיתים אף יכול לגרום לקשיים פיזיים ממשיים.

בקשת מרפאות לייזר מבצעים טיפול מיוחד נגד פטרת ציפורניים, הטיפול מתבצע באמצעות טכנולוגיית לייזר מתקדמת מבית FOTNA,

טיפול בפטרת בציפורניים במרפאות קשת הינו טיפול לא פולשני ונטול כאבים, במהלך הטיפול בפטרת הציפורניים חודרת קרן הלייזר את הציפורן ולמעשה מחסלת את הפטריה
בתוך הליך של 4 טיפולים בפטרת הציפורניים , תוכל להפטר מזיהום פטרת הציפורניים.הטיפולים בלייזר יעילים, קלים ומהירים ועדיפים על פני טיפולי התרופות שמציאה הרפואה
אנו בקשת מרפאות לייזר מחזיקים בכ-90% הצלחה בכל הנוגע להעלמת פטרת ציפורניים


צוות הרופאים בקשת מרפאות לייזר, עומד לשירותכם בכל עת וישמח לתת לכם מענה, צרו עימנו קשר.
 

ההצבעה שלך: ללא ממוצע: 1.7 (3 הצבעות)

X
Loading