פרסום בעלי מקצוע חינם

ישנם לא מעט אנשים בארץ המחפשים מדי יום בעלי מקצוע.
אם פעם היינו פותחים ספרים על מנת לחפש אנשי מקצוע כיום האינטרנט מאפשר לנו לעשות זאת ביתר קלות. לא רק שהשימוש בספר הפך לארוך ומסורבל, הגישה לאינטרנט היא מידית ודרכה ניתן לקבל המלצות על אנשי מקצוע מהמעולים בתחומם.
לשם כך בדיוק הקמנו את אתר Go Pro. האתר הקהילתי הראשון המאפשר פרסום בעלי מקצוע מומלצים.

מי ממליץ עליכם

קהל הגולשים והלקוחות הוא זה אשר קובע מי מומלץ ומי פחות. עזרה בפורום המקצועי, פרסום ועדכונים מבצעים בבלוג ובעיקר מתן שירות אמין ומקצועי הם בדיוק הדברים אשר יעזרו לכם, בעלי מקצוע אמינים, לקבל המלצות אמיתיות. כך תופיעו בראש הסיווגים בתחומכם, ללא מגע יד העורכים.

מעוניינים להצטרף? פרסום בעלי מקצוע באתר הוא חינם

לאחר הרשמה פשוטה וקלה באתר תוכלו להיות בין בעלי המקצוע אשר מפרסמים באתר באופן שוטף. תוכלו לפרסום גם באמצעות הבלוג האישי בו תעדכנו מבצעים והטבות, באמצעות הפורום בו נדרשת מומחיותכם במענה על שאלות הגולשים וכן באמצעות פרסום כתבות מקוריות בתחום המקצועי בו אתם מתמחים. הן בפורום והן בכתבה אתם יותר ממוזמנים להשאיר את פרטיכם* לטובת ההתקשרות האישית עם הלקוח. הבלוג האישי הוא שלכם כאמור.

אז למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו עוד היום ותהיו גם אתם בין בעלי המקצוע המומלצים בישראל.
פרסום בעלי מקצוע אינו מבטיח כי תהיו מומלצים, המלצות לקוחות - כן.

השארת פרטי מפרסם תוך מתן קישור לאתר המפרסם ינתנו רק במידה והפרסום הוא במסגרת מבצע, כרטיס ביקור או כתבה שתוכנם מקורי בעיקרו ואינו מופיע כלשונו, באתרים אחרים באינטרנט. כמו כן, גם מענה על שאלות גולשים בפורום זוכה לקרדיט.  פרסומים ללא פרטי קשר ושאינם פרסומים מקוריים ימחקו לאלתר.

פרסום בעלי מקצוע מומלץ לאחר קריאת תנאי השימוש באתר.
 

X
Loading