זקוק לשירותי ניקיון לעסק או למשרד? במאמר זה נסקור עבורך את כל השירותים שצריכה חברת ניקיון משרדים לקיים עבורך. תחום ניקיון המשרדים הנו תחום רחב אשר מכיל בתוכו נדבכים רבים: חלקם עוסקים בניקיון הציוד המשרדי הכבד: שולחנות, שידות ומזנונים. חלקם עוסקים בניקוי השטיחים, המרצפות והקירות, וחלקם עוסקים בתחום הסרת אבק ואוורור המשרד תוך החזרתו לימים בהם היה חדש. במאמר זה נסקור עבורכם תחומים שונים מנדבכים אלה:

ניקיון שולחנות משרד

מתבצע על ידי חברת ניקיון משרדים. השולחנות ינוקו מאבק וכתמים אשר הצטברו עליהם במרוצת השנים. השולחנות יוחזרו ללקוח כשהם נקיים וחפים מכל לכלוך או כתם דביק. בנוסף, תבוצע הזזה של השולחנות והריהוט הכבד לשם ניקיון משטחי הריצוף אשר מתחתם בצורה יעילה ומדויקת.

ניקיון משטחי ריצוף

משטחי הריצוף ינוקו כולם, תוך ביצוע שאיבת אבק מהם על ידי שימוש בשואבי אבק מתקדמים. במקביל, מכונות שטיפה וקרצוף יסיירו על חלקי הרצפה שאינם מכוסים שטיחים ויחלו לבצע קרצוף מלא של הרצפה. במקומות בהם יש לכלוך רב וקשה להסרה יבוצע שימוש במכשירי ניקוי בקיטור: לחץ גבוה המסוגל לנקות כל סוג של לכלוך. בשל עצמת המכשיר הוא אינו מורשה לשימוש במשטחים עדינים, קל וחומר – שלא על פסלונים או חפצי אומנות. ככלל, המכשיר מיועד לשימוש חברות ניקיון מקצועיות בלבד בשל הסיכון שבהפצת זרנוקי המים הכבירים.

ניקוי רהיטי משרד

רהיטי המשרד ינוקו תוך שימוש בשואבי אבק מזעריים לשם הברקתם והסרת האבק מהם. ספות וכורסאות מבד, שזלונגים, וכיסאות בד מרופדים ינוקו כולם תוך ביצוע הסרה מהירה של האבק וביצוע הליך קרצוף והברקה מהירים.

ניקוי מטבחי משרד

מטבחי המשרד ינוקו ויקורצפו. במידה שבוקע מהם ריח רע, יזוהה המקור שלו ויטופל. בסיום, מטבח המשרד יוגש לכם כשהוא מבריק ונוצץ, עם אוויר צח שלא חשתם קודם לכן. חשוב לבצע ניקיון תקופתי למטבח המשרדי בו עוברים עשרות עובדים ביום, מה שעשוי לדרדר את מצבו התברואתי ללא ביצוע ניקיון תקופתי.

לתיאום פגישה בנושא ניקיון משרדים חשוב ליצור קשר עם חברת ניקיון מקצועית ולתאם הצעת מחיר לשירותים השונים, כמו גם מועד תחילת עבודה. יש לתאם מהם הזמנים לביצוע כל פעולה במסגרת הפרוייקט! 

כל מה שצריך בניקיון נמצא כאן: http://www.nikayonyesody.com/ - ניקיון

X
Loading