ניקיון בתים מעוניינים במידע על ניקיון בתים? במאמר זה תוכלו לזכות באינפורמציה על ניקיון מוצלח של בתים, המדד לניקיון זה, ומה נדרש מחברות ניקיון בתים על מנת לבצע את עבודתן כנדרש. חברות אשר עוסקות בניקיון בתים הנן חברות מקצועיות בענף הניקיון, חברות שמעמדן החוקי תקף. ישנם לא מעט בעלי בתים המבקשים לחסוך בתשלומים שוטפים במסגרת תקנות ביטוח לאומי ומס הכנסה, ועל ידי כך – מעסיקים עובדים זרים אשר חלקם לא בעלי מעמד חוקי. העסקה זו תעלה לך, משלם מסים יקר, הרבה יותר מאי העסקת עובד כחול לבן במידה שתיתפס על ידי שלטונות ההגירה. מעבר לכך, עבודה עם חברת ניקיון המשלמת את שכר עובדיה פוטרת אותך מלשלם ביטוח לאומי וביטוח בריאות, ומחייבת אותך רק בשכר עבור העבודה שהתבצעה.

הבית שלך – העבודה של חברת הניקיון

כמי שקיבלה את הזכות לעבוד בבית שלך, תבצע חברת הניקיון את כל המוטל עליה: תשאב אבק מן השטיחים, תבצע את כל עבודות הקרצוף ותדאג לניקיון יסודי בחדרי המטבח והמקלחת, חדרים אשר ההידרדרות הסניטרית בהם מורגשת, לרוב, בצורה הבולטת ביותר. בסיום העבודה תשיב לך חברת הניקיון את ביתך כשהוא נקי ומצוחצח.

ניקיון סלון וחדרים

בניקיון הסלון והחדרים תבצע חברת הניקיון את שיקוליה בהתאם לסוג הריצוף שיש בבית שלך, ולהיקף גודל הסלון והחדרים. בהתאם לפרמטרים אלו תברור החברה סוגים של חומרי ניקיון ומינונים לחומרים אלה, ותחל את ביצוע השימוש בהם הלכה למעשה בביתך. בסיום התהליך תקבל לידך חדרים נקיים וניתנים לקיום חיי שגרה מחדש.

ניקוי מטבח

במסגרת הליך ניקיון בתים יבוצע ניקוי יסודי של כירי הגז שלך, לרבות ניקיון תנור האפייה הסמוך. רצפת המטבח ושייש המטבח ינוקו מחומרים דביקים באופן כליל וחומרים להפצת ריח טוב יופצו ברחבי המטבח.

ניקוי מקלחת

ניקוי חדר המקלחת יבוצע תוך בדיקתו לאשורו, והסרת כתמים בעיתיים על ידי שימוש במיטב חומרי הניקיון. ינוקו כל הכיורים, האמבטיות וצינורות הדוש בחדר, ותבוצע הסרת חלודה ממדפים מתכתיים אשר צברו כתמי חלודה. לתיאום פגישת ייעוץ עם נציג חברת ניקיון יש לשלוח מסרון, להתקשר או לשלוח הודעת דואר אלקטרוני למשרדי החברה כפי שפורסמו באינטרנט ובלוחות המודעות השונים!

http://www.nikayonyesody.com/ - ניקיון - חברת הניקיון הגדולה של ישראל

X
Loading