מתרגם לשכתוב ולתרגום שפת דיבור
 

זקוקים למתרגם?

זקוקים למתרגם לצורך תרגום עבודת סטודנט? צריכים לתרגם ספר או עבודה?
זקוקים למתורגמן שיעזור לכם לתקשר עם אחרים שאינם דוברים את שפתכם?
באתר GoPro תמצאו מתרגמים אשר  יוכלו לתרגם את הכתוב  או לעזור לכם לייצר קשר מילולי בשפות שונות.  לכל צורך. תרגום עבודות אקדמיות, התקשרות מול אנשי עסקים ואחרים.
ניתן לחפש מתרגמים מומלצים  על פי אזור מגורים, לפנות אליהם במייל או בטלפון או פשוט להשאיר את פרטיכם בטופס הפנייה כך שיוכלו ליצור עמכם קשר בהקדם.
שירותי התרגום היו מוצלחים? במידה ואתם מרוצים מהמחיר והשירות, המליצו על המתרגם באתר.
 

המלצות על מתרגמים

יש לכם מידע לתרגום או שכתוב לשפה זרה?  מעוניינים ליזום צעד שיקדם עסקה גדולה בחו"ל אך לא יודעים כיצד תצליחו לתקשר עם הסובבים אתכם?
סטודנטים, אנשי עסקים, משרדים ורבים אחרים, כולם עובדים מול מתרגמים לצורך יעול עבודתם.
לא קל למצוא מתרגם טוב המבצע את העבודה במהירות ודורש מחיר סביר לתרגום.
במקרים רבים אנו חוששים למסור את המידע לידי מתרגם לא מקצועי אשר יבצע טעויות עליהם נשלם בהמשך הדרך.
GoPro מעוניין לעזור לכם לאתר מתרגמים אכותיים ומקצועיים אשר גובים מחירים ראלים. כאן תוכלו לאתר מתרגמים, לקבל עליהם המלצות ומידע ובעזרת מידע זה,  לבחור את המתרגם הראוי אשרש ישרת אתכם בדרך הטובה ביותר.

התרגום היה מדוייק? המחיר סביר? התרגום בוצע במהירות? המליצו לקהילת הגולשים בכדי שגם הם יהנו מתרגום מהיר, אכותי, מקצועי וזול. כל המלצה שתתנו היא הכרת תודה על שירות אמין, מקצועי, ואדיב.
בנוסף המלצה זו תופיע בפני  הקהילה כך שכולם יוכלו לבסוף להנות מהשירות.

ביצוע ההמלצה באתר הינו פשוט וקל. נכנסים ליומן האישי(בלוג) של המתרגם ומקלידים  את פרטי ההמלצה. תוכלו גם לדרג בעזרת מנגנון הכוכבים את השרות בכללותו.
המלצתכם תלווה את המתרגם ותספק לו מנוף שיווקי. כמוכן, ההמלצות נאגרות  ומשפיעות על מיקום תוצאות פרסומי המתרגם, בין מתרגמים אחרים באתר כאשר תבצעו חיפוש באתר. באופן זה תעזרו הן למתרגם והן ללקוחות פוטנציאליים אשר מבקשים למצוא שירותי תרגום באתר GoPro.


למה לחפש  מתרגם דווקא כאן?
 

בGOPro הדירוג אובייקטיבי וניתן בזכות דרוג תגובות  הגולשים באתר. ככל שלמתרגם ישנם יותר תגובות והמלצות כך חשיפתו באתר תהא גדולה יותר עבור הביטויים והתיאורים בהם בחר לפרסם. מלבד זאת, תגובות הגולשים חשופות לעיני כל כך שבאמצעותן תוכלו לקבל חוות דעת אובייקטיבית על שרותי המתרגם.

Go-Pro שונה מאתרים רבים אחרים בכך שבשונה מהם אינו מספק פרסום ממומן מקודם שאינו רלוונטי עבור הגולש ובדרך כלל אינו אובייקטיבי. באתר בעלי המקצוע Go-Pro הכוח להשפיע ולדרג מתרגמים נמצא בידי קהילת גולשי אתר.

באתר ניתן למצוא מידע ענייני בדמות כתבות מקצועיות בנושאי תרגום וכן להיכנס לפורום תרגום על מנת לשאול שאלות ולקבל ייעוץ ישירות ממתרגמים וגולשים אחרים.
 

מתרגם? מתרגמת?
 

האם ביכולתכם לתרגם טקסט לשפות שונות? אתם מהירים?  איכותיים? זמינים וגובים מחיר סביר? האם יש בידכם ניסיון בתרגום הדיבור?  במידה ועניתם בחיוב על שאלות אלו, כולם או חלקן,  נשמח שכולם יכירו בכם ובכישוריכם.

כאן תוכלו לפרסם ולהשפיע על דעת הקהל. כאן תוכלו לפנות באופן ישיר ולהרשים לקוחות פוטנציאליים במעלותיכם.
במסגרת פורום תרגום תוכלו לתת מענה לשאלות המעניינות לקוחות אלו ולקבל קרדיט על כך ועבודות תרגום.

הרשמו לאתר GoPro ואפשרו לקהילת הגולשים שלנו לבחון אם כדי להם לבחור בכם. בסופו של יום, אם אתם טובים מספיק תקבלו את המלצתם ותעזרו  ללפתח את העסק שלכם ולהגדיל את מעגל לקוחותיכם.  זכרו תמיד כי כאן הפרסום בכל ערוץ חינם ללא עלות או מחויבות מצידכם.

X
Loading