מק"ט מקלחונים רבותי 1

משפצים או בונים,כיום מקלחון או אמבטיון הינו אביזר חובה בכל בית ,אנחנו נעזור בדגשים לבחירת מקלחון ובסוגי מקלחונים.
בעיצוב חדר האמבטיה מומלץ לקחת בחשבון מקום של לפחות 90*90 ס"מ עלמנת לקבל מקלחון נוח ומרווח,במידה ואין לכם ניתן גם לעשות מקלחון מלבני של 80*100 או יותר,יש לקחת בחשבון שכיום קיימים מקלחונים במידות סטנדרטיות , 80*80 או 90*90 ,שמחירם זול משמעותית ממקלחונים במידות מיוחדים.
בבחירת דגם המקלחוונים יש לקחת בחשבון את המרווחים בצידי המקלחון ולא לקחת מקלחון בעל דלתות פתיחה כשאין מקום לפתוח את הדלתות והכניסה למקלחון מסובכבת ומסורבלת כמו יש לשים לב שיש מקום לפתיחת דלת והיה לא ניתקלת באסלה או בארון דבר שיכול להגביר את סיכוי שבירת המקלחוןמ בפתיחת דלת לחא זהירה.

מקלחונים מיוצרים כיום ממבחר זכוכיות, שקופות מט עם צריבות למינהם וזכוכיות ציבעוניות,יש לזכור שמקלחונים בזכוכיות שקופות למרות יופין בתצוגה רואים יותר כתמי אבנית וסבון שהתיבשו על הזכוכית ולכן במידה ורוצים זכוכית שקופה מומלץ להוסיף חומר אנטי קאלק המונע היצטברות אבנית על זכוכית המקלחון,רצוי להבהיר שחומר זה אינו פותר את הבעיה לגמרי אך מפחית אותה באופן דרסטי וכמוכן חומר זה אינו לתמיד ויש לחדשו אחת לתקופה לפי הוראות היצרן,אל תאמינו לסיפורים שהחומר הוא לתמיד אין דבר כזה ויעילותו תפחת במשך הזמן.

מומלץ לרכוש מקלחון מחברות מקלחונים ולא מזגגים עלמנת להבטיח רציפות חלקי חילוף ועלמנת להבטיח שהמוצר מיוצר עפ"י תקנים של מקלחונים ובזכוכית מחוסמת ובטיחותית,אסור בשום פנים לקבל מקלחון שהזכוכיות לא מחוסמות הדבר מסוכן!!ובמידה ורוכשים מקלחונים מזגג יש להחתימו שהזכוכית אכן מחוסמת.
את המקלחונים מתקינם בד"כ על אגניות או על ריצפה משופעת במידה והחלטתם לעשות ריצפה משופעת יש להקפיד על איטום מתחת לריצוף ועל בדיקת השיפועים שאכן מנקזים את המים לביוב ולא נוצרים אזורים בהם נשארים מים עומדים,כמוכן במידה והחלטתם על מידה סטנדרטית יש לקחת בחשבון את גודל המקלחון נטו ולעשות שיפועים לגודל זה,במידה והמקלחון מעוגל מומלץ לבצע שבלונה ולפיה לעשות שיפועים,שימו לב חריגה במידות תאלץ אתכם לרכוש מקלחונים לפי מידה ולא סטנדרת ותגרור אתכם למקלחונים יקרים יותר.

בדונטלו בפ"ת מפעילת אתר ביג דיל תימצאו מבחר מקלחונים בתצוגה ויעוץ מקצועי מנציג מכירות במקום שייעץ לכם באיזה מקלחון לבחור תוך סקירה מקצועית של אפשרויות המקלחונים והאפשרויות עבור התקציב והגודל של המקום.

בכל שאלה או יעוץ ניתן לפנות אלינו טלפונית 1801220000 ונשמח לעזור.

מצ"ב לינקים למספר דוגמאות של מקלחונים:

מקלחונים במידות סטנדרטיות , מקלחונים קווים ניקיים , אמבטיונים סטנדרטים ,אמבטיונים קווים נקיים,מקלחוני מיטרני,מקלחוני ליאורדו,מקלחוני פרפקטו,מקלחוני חמת

במידה ויש לכם שאלות נוספות לגבי מקלחונים נשמל לעזור לכם במייל
sales@big-dil.com או בטל 03-5468089

X
Loading