מעצב פנים - עיצוב פנים ואדריכלות

 

מחפשים מעצב פנים לבית או לעסק?

באתר Go Pro תמצאו מעצבי פנים המתמחים בעיצוב הבית, העסק, התמחויות בפאנגשווי ועוד. כל הנדרש מכם, להקליד את שם בעל המקצוע (במקרה זה מעצב פנים) במנוע החיפוש של האתר ולקבל את שמות מעצבי הפנים המפורסמים באתר Go Pro. כמובן שניתן לקבל תוצאות חיפוש לפי אזור מבוקש.

מעוניינים להמליץ

מעצב פנים

כולכם יודעים עד כמה קשה למצוא בעל מקצוע אמין, מקצועי, במחיר סביר ואדיב. לכן, במידה ומצאתם כזה באתר, מומלץ מאוד לדאוג לפרסמו. ראשית בכדי להוכיר לו תודה על שירותיו המעולים ולספק לו מוטיבציה להמשיך כך ושנית בכדי לדאוג לקהילת הגולשים של אתר Go Pro כך שגם הם יוכלו להנות משירות אדיב ומקצועי במחיר נוח לכל כיס. ביצוע ההמלצה הינו תהליך פשוט אשר לוקח מספר רגעים בלבד. נכנסים לבלוג של מעצב הפנים אשר שרת אתכם, רושמים את פרטי ההמלצה ולבסוף שומרים. המלצה זו תחשף לכלל קהילת הגולשים באתר ואף תקדם את מעצב הפנים ברשימת בעלי המקצוע בתחומו. ככל שמעצב פנים זה יקבל יותר המלצות כך הוא יקודם ברשימה כך ששמו ושלל ההמלצות שקיבל יחשפו לכלל קהילת הגולשים.

למה לחפש אצלנו מעצבים?

אתר Go Pro מאפשר לקהילת הגולשים לקבל מידע על בעלי מקצוע לרבות מעצבי פנים , ליצור עימם קשר ואף להיכנס לפורומים ולקבל תשובות על שאלות אשר מעניינות אתכם הגולשים. בנוסף האתר מאפשר לגולשים לדרג את בעלי המקצוע לפי המלצות שהגולשים מספקים לאחר התנסות. בניגוד לאתרים רבים אחרים המפרסמים את בעלי המקצוע על בסיס התשלום שהאחרונים משלמים,פה אתם אלו שמדרגים באופן אובייקטיבי.

כאן אתם אלו שמשפיעים באמת.

מעצב פנים?

כנס לאתר, הרשם ופרסם עצמך ללא כל תשלום או התחייבות. באתר תוכל להגדיל את מעגל לקוחותיך, לפרסם את שירותך וע"י שירות מקצועי ואדיב הגולשים אשר ישתמשו בשירותיך יקדמו אותך לראש רשימת החיפושים כך שהדירוג שלך יהיה גבוה ותחשוף עצמך לקהילת הגולשים של אתר Go Pro. באתר תוכל לפתוח בלוג אישי, לעדכן מבצעים, לענות בפורומים על שאלות הגולשים ועוד.

אז למה לחכות הרשם כבר עכשיו ופרסם את השרותים אותם הינך מציע.

X
Loading