אלירן
User offline. Last seen 8 שנים 19 שבועות ago. מנותק
הצטרף: 08/08/2009

שלום,

שאלתי מופנת כלפי טכנאי מזגנים או מבינים בתחום מיזוג האויר.
לאחרונה רכשתי מזגן חדש מסוג תדיראן 1 כוח. רכשתי מזגן קטן יחסית היות ומדובר בקירור חדר שינה שאינו גדול. למרות שבהשוואת מחירים בזאפ נכתב עליו כי הדרוג האנרגטי שלו A מתברר כי על האריזה (לאחר שהרכיבו) הדרוג הוא G (הנמוך ביותר). האם מדובר בהפסד כספי משמעותי? כלומר האם המזגן יצרוך חשמל רב - מדובר כאמור במזגן שקט במיוחד הפועל לפי הטכנולוגיה האחרונה - גז חדש ומערכת לטיהור האויר.

טיהור האויר - זה מוביל אותי לשאלה השניה - האם העובדה שיש שני מסננים (אחד רגיל ואחד לטיהור אוויר) ןזה שלפי החוברת אני צריך לנקות אותם כל חודש היא בעייתית במידה ואני לא עושה זאת? ממתי מנקים מסננים כל חודש? זה נשמע לי קצת הזוי..

השיפוצניק
User offline. Last seen 8 שנים 19 שבועות ago. מנותק
הצטרף: 08/08/2009
בנוגע למזגן שלך.

לא הייתי מתייחס כל כך לדרוג האנרגטי במזגן קטן וחדיש - הדרוג האנרגטי משתנה כל הזמן ברגע שיוצא דור חדש של מזגנים לשוק - יתכן וקודם הוא היה נמוך יותר. מעבר לזה - מזגן של כוח יקח תמיד פחות אנרגיה ממזגן כוח וחצי ואם זה מה שמספיק לך אז עשית בחירה נכונה. מזגני תדיראן נהנים משירות איכותי והם בין המזגנים הבודדים שנותרו (שעדיין) לא מיוצרים בסין..

בנוגע לפילטר - טוב זה תלוי - אם זה הייתי אני הייתי בכלל מוציא אותו כך שלא יסתום את המזגן.. (אני מתכוון את פילטר טיהור האוויר - זה יותר גימיק - רק דעתי..

X
Loading