לא פעם אנו נדרשים לחפש ספק שירות לשער חשמלי. על שירות לשערים חשמליים, על שדרוגים, מתי כדאי לעשות שידרוג למנוע חשמלי ומתי כדאי לתקן את השער חשמלי, הכול בכתבה הבאה.

 

 שערים חשמליים שהותקנו כנדרש בדרך כלל אינם מתקלקלים וכאשר הם כבר תקולים איננו מכירים מי התקין את השער חשמלי או את המנוע חשמלי, לפעמים מי שהתקין את המנוע חשמלי הוא לא יודע לתקן תקלות בשערים חשמליים, יתכן שאותו מתקין סגר את עסקו וקיימות סיבות רבות לרצוננו למצוא טכנאי שירות מקצועי לשערים חשמליים, אז מה באמת עושים?

 

כשאתם זקוקים לשירות לשער חשמלי כלל ראשון וחשוב הוא לפנות לחברה מוכרת בתחום השערים, הניסיון מלמד שפניה למזדמנים המגדירים עצמם כמתקיני שערים עשויה לעלות לכם כסף והרבה. יספרו לכם על מחירי תיקון אטרקטיביים וכשחאפר שכזה יגיע אליכם רבים הסיכויים שתצאו בנזק כספי רב. ככלל טיפ ראשון בשערים חשמליים כשאינם מגיבים: נתקו את החשמל וחברו אותו שוב אחרי עשרים שניות ואז תלחצו על השלט הרחוק להפעלת השער, במרבית המקרים נפתרת התקלה בדרך זו. טיפ מספר שתיים: אם טיפ ראשון לא עזר, נטרלו את השער והעבירו אותו למצב ידני ושלבו אותו רק כאשר השער יהיה במצב אמצע, לא פתוח ולא סגור. במצב זה לחזור על הוראת הביצוע הטיפ הראשון ולראות שהשער מגיב והמנוע מבצע פתיחה מלאה של השער. אם השער מבצע פתיחה אך אינו מבצע סגירה, יש להזמין טכנאי והתקלה פשוטה לתיקון. אם השער אינו מבצע פתיחה כלל, אז טכנאי שירות יגיע וינסה לפתור את התקלה. כיוון שהיום העלויות והמחירים סבירים של מנועים חדשים לשערים חשמליים, מומלץ לבחון את הכדאיות של התיקון מול האפשרות של רכישת מנוע חדש. ככלל טכנאי שאינו מקצוען לא ידע להעריך עד כמה כדאי התיקון של המנוע שברשותכם ואתם לא תדעו אם המנוע החדש שמוצע לכם הוא באיכות שאינה נופלת מהמנוע התקול. במנועים לדלתות מוסך שפועלים עשר שנים ויותר יש לבחון את סיבת הקלקול שכן התאמצות של מנוע בגלל חוסר איזון בקפיצי ההרמה, עשוי להרוס גם את המנוע החדש אשר יותקן אצלכם. במנועים לשערים נגררים, אם המנועים ללא קורוזיה וסליל המנוע תקין, סיכויים רבים כי ניתן להשמיש את השער חשמלי. בשער כנפיים, בדרך כלל מתקלקל המנוע, ניתן לתקנו או לשדרגו ואין הצדקה להחליף הכול קומפלט. רוצים לדעת עוד תתקשרו ותקבלו יעוץ חינם..     

X
Loading