ליטוש חדר מדרגות

 

מדוע כדאי לבצע ליטוש לחדר מדרגות?

אין ספק כי גם אם מדובר במבנה מגורים חדש ובין אם מדובר במבנה מגורים ישן, את הזמן לא ניתן לעצור כך שאיבוד הגוון וכתמים עמוקים הם רק חלק מן הסימנים שהגיע העת לבצע ליטוש בחדר המדרגות של הבניין. נוסף על כך דירה פרטית מטופחת ומסודרת אינה יכולה לכסות על מראה חיצוני של כניסה לחדר המדרגות שלעיתים אינו נקי ואף לא נראה כבר מבריק כבעבר. חשוב לזכור כי בכל עת שחדר המדרגות שלכם נראה מוזנח הוא בהחלט יכול להשפיע על הבית הפרטי שלכם, הן מבחינת ירידת ערך והן מבחינת האווירה שלכם מפתח הכניסה עד להגיעם לדירה. שימו לב כי גם במידה וועד הבית שכר מנקה באופן מתמיד וקבוע, היות וישנה עלייה וירידה של עוברים ושבים על פני המדרגות, השחיקה רק הולכת וגוברת כך שמנקה בלבד טוב ככל שיהיה לא יוכל בשום מקרה לשמורעל איכות הרצפה,ולפיכך ניתן לקבל עזרה מחברת ניקיון המתמחה בביצוע ליטוש חדר מדרגות.

לאור העובדה שקיימות חברות רבות העוסקות בתחום ליטוש חדר מדרגות, לא פחות חשוב ליצור קשר עם חברה אמינה, ותיקה ועתירת ניסיון, אשר מעניקה שירותים שונים של ניקיון.בעקבות זאת החברה תוכל לתת לכם פתרונות ואף אפשרויות שונות לביצוע ליטוש חדר מדרגות, ביחד עם אמצעים ומכשור מתקדם, חדיש ואפקטיבי בשילוב שירות הגון עבור כל לקוח.

התייעצות היא חלק מהעסקה תוכלו לקבל פרטים בכל הקשור למחיר סוג פוליש שלו הנכם זקוקים וכדומה. לכן על מנת לקבל מראה של ברק לא כדאי לוותר על ליטוש חדר מדרגות מעת לעת.

 

ביצוע ליטוש חדר מדרגות בכל מבנה.

 

חברה מנוסה אשר עוסקת בליטוש חדר מדרגות מעניקה שירות גם למבנה מגורים פרטי וגם למקומות ציבוריים שונים, עסקים, חברות וכיוצא בזה. הפעולה עצמה למעשה לא כה מסובכת אך דורשת מיומנות ודיוק רב. ליטוש חדר מדרגות יכול להתבצע על ידי דסקיות יהלום שתפקידה העיקרי הוא לגרד ולהסיר את השכבה הראשונה של כל מדרגה ולהחליק אותה. כל קומה מקבלת את הטיפול הדרוש וליטוש בצורה יסודית מה שמעניק שמירה על ברק לאורך זמן. קיימים שני סוגים של ליטוש לחדר המדרגות, האחד הוא רטוב אשר יתרונו המשמעותי בא לידי ביטוי בכך שהוא לא מעלה אבק, ובעקבות זאת הוא בהחלט יותר מומלץ בפוליש הנערך בבתים מאוכלסים. לעומת זאת ליטוש חדר מדרגות יבש נעשה בעיקר במדרגות חיצוניות או למשל בבתים הנמצאים בעיצומו של הליך בנייה או לחילופין שיפוץ כאשר לא קיימת בעיית אבק.

 

ברוב המקרים בתום מלאכת ליטוש חדר המדרגות נדרש לאטום לחלוטין את מרצפות המדרגות באמצעות חומר הנקרא סילר, מפני שתוך כדי פעולת הליטוש יורדת שכבה ממשטח המדרגה וכתוצאה מכך המדרגות כעת יותר חשופות לספיגת כתמים. אז בסופו של דבר הקפידו על ביצוע ליטוש מדרגות לשמירה על חדר מדרגות מבריק.

בעלי מקצוע

כרטיסי ביקור לדוגמה

X
Loading