יישור שיניים שקוף - יתרונות ושיטות הטיפול

חלק גדול מהאנשים לא התברכו בסט שיניים ישרות להפליא. חלקנו זקוקים לעזרתו של אורתודנט וטיפול של יישור שיניים על מנת לקבל את החיוך המושלם שתמיד חלמנו עליו. במאמר זה אנו נדבר על יישור שיניים שקוף, מהו הוא למעשה, מה היתרונות בו ומהם שיטות הטיפול!

כולנו מכירים את השיטה הישנה ליישור שיניים- הגשר האורתודנטי אשר בו חוט מתכת מותקן בתוך התקן הכולל סמכים אשר מקובעים על השיניים. לשיטה זו מספר חסרונות והגדולים והעיקריים ביניהם הם העובדה שהם בולטים בגלל צבע המתכת והסמכים אשר בולטים על השיניים.

המון אנשים אשר זקוקים לטיפול אורתודנטי דוחים אותו בגלל העובדה שהשיטה הזו ליישור שיניים אינה אסטטית ויוצרת הרגשת אי נוחות להמון אנשים. חסרון נוסף הוא אי הנוחות הנגרמת מהגשר - הוא נתקע בעור הרגיש בפה בגלל המתכת הבולטת ולעיתים שוחק את העור העדין וגורם לכאב ואי נוחות.

לעומת זאת, כיום קיימת אלטרנטיבה נהדרת והיא יישור שיניים שקוף. בעזרת שיטה הזו אתם יכולים לקבל את הטיפול שלו אתם זקוקים וכל זאת בצורה דיסקרטית ואסתטית לחלוטין, שבה אף אדם לא ידע כי אתם עוברים טיפול אם לא תספרו לו!

 

לטיפול זה קיימים מספר יתרונות ובין המשמעותיים ביותר הם:

1. הדיסקרטיות - המון אנשים מבוגרים אינם רוצים שישימו לב לכך שהם עוברים טיפול אורתודנטי ולכן אופציה זו היא הטובה ביותר עבורם. נוסף להם, גם מתבגרים וילדים מעדיפים לעבור את הטיפול הזה בצורה החשאית ביותר ובכך ימנעו ממבוכה מול עמיתיהם לכיתה ואפילו לעג.ישנם אנשים שלא מעוניינים בכך שהציבור ידע שהם עוברים תהליך של יישור שיניים ועל כן האופציה הטובה ביותר עבורם הינה יישור שיניים בלתי נראה. 

למידע נוסף בנושא לחצו כאן.

2. היגיינה - בטיפול זה אתם תוכלו להגיע היגיינת פה גבוהה יותר מפני שאם תוכלו להוציא את ההתקנים והפלטות שלכם ולצחצח את השיניים ללא הפרעות והגבלות!

עם ההתקדמות כיום בתחום האורתודנטיה, את יישור השיניים ניתן לבצע בשיטה יעילה ואסתטית. השיטה הינה להתאים מספר משתנה של קשתיות אשר יתאימו לשיניים בצורה מושלמת ויגרמו לתזוזה עדינה שלהם בצורה ממושכת. את הקשתיות ניתן להוריד בכל זמן רצוי בכדי לאכול או לצחצח את השיניים כאשר הצחצוח נעשה בלי הפרעות ובלי גורמים מגבילים כמו לדוגמא הגשר האורתודנטי.

לסיכום, אם אתם שוקלים לעשות יישור שיניים והאסתטיקה, ההיגיינה והדיסקרטיות חשובה לכם, אנו ממליצים על יישור שיניים שקוף. בצורה הזו אתם תוכלו לקבל את הטיפול שאתם רוצים בצורה הנוחה, הנגישה והטובה ביותר שתוכלו למצוא.

X
Loading