משה לוי
User offline. Last seen 7 שנים 35 שבועות ago. מנותק
הצטרף: 07/18/2009

אשמח לקבל כאן טיפים טובים למציאת בייביסיטר

מניסיונם האישי של אבות ואמהות לילדים בגיל 5-7.
האם תוכלו להמליץ על בייביסיטר טובה באזור המרכז?

אנונימי
אני מציעה...

אני מציעה לך להיכנס לאתר בייביסיטר שם תוכל למצוא בייביסיטר מכל הארץ והמלצות על כל אחת מהם, אני מצאתי את הבייביסיטר שלי שם והיא באמת מקסימה, אני מאוד מרוצה ממנה וגם הילדים מאוד אוהבים אותה, היא ממציאה להם משחקים חדשים ועוזרת לי המון בבית, למעשה היא אירגנה כבר כמה ימי הולדת לילדים .

אנונימי
בייביסיטר לערב אחד? הטיפים הבסיסיים

לא פשוט למצוא בייביסיטר. ברוב המקרים, הרבה לפני שאנו בוחרים במטפלת טובה אנו עושים  את שעורי הבית, כלומר, מבקשים חוות דעת מחברים, קרובי משפחה, בוחנים קורות חיים באתרים יעודיים באינטרנט, מתייעצים ומקבלים מידע מכל מקום שרק ניתן.
אולם, במקרה של בייביסיטר לערב אחד, סביר להניח שלא נטרח עד כדי כך. מה כן עושים? - להלן מספר כללים בסיסיים אשר ינחו אותך למצוא את הבייביסיטר לערב או אולי אפילו לילה אחד.

  1. הראיון - גם אם קצר ותמציתי הינו עניין מחויב מכורח המציאות. מומלץ לשאול מספר שאלות כלליות המעידות על ניסיון במתן שירותי בייביסיטר בקבוצת הגיל אליה משתייך הילד או התינוק. שאלות אלו יהיו בסגנון : "כיצד תבחר\י להעסיק ילד\ה בן\בת X שנים המחפש\ת תעסוקה?" בידקו האם תשובת המטפלת הפוטנציאלית מתיישבת עם ההגיון הבריא שלכם ועם מה שידוע ומוכר לכם.
  2. הופעה וסדר - ניתן לבחון פרמטרים אלו כבר בשלב הראיון - האם מדובר בבייביסיטר מטופחת ומאורגנת? האם הגיעה בזמן לראיון או אולי אף מעט לפני רק ליתר בטחון? - חשוב להתייחס לראיון ממש כאילו היה ראיון לעבודה במשרה מלאה.
  3. בגרות ואחריות - מומלץ לשאול מספר שאלות עליהם תוכלו לענות בעצמכם, כאנשים בוגרים בנושא אחריות בבית ובשמירה על העולל.

אלו הטיפים שלי  בנושאי מציאת מטפלת - בכל מקרה בוודאי שנין להוסיף כאן עוד הרבה את אלו אני מניח שלא תמצא בכל מקום..

אנונימי
זה מעט קשה כך

ובכלל פה בארץ יותר קשה למצוא בביביסיטריות. אין נערות שזהו המקצוע שלהם פה..

כשהייתה לי עבודה בחו"ל אבל נוכחתי לדעת ששם כן יש מקצוע כזה ואז זה הרבה יותר פשוט.

אני מקווה שתצלח דרכך ותמצא בייביסיטר טובה. אני יודעת כמה שזה קשה !

אני אישית לא יכולה לעזור בנידון כי אני דרומית.

אנונימי
יש המון...

אתה יכול להיכנס לאתר בייביסיטר ושם תמצא מטפלות מכל רחבי הארץ, יש שם גם המלצות ותמונות כך שישי לך יותר קל לבחור, לדעתי מאוד קשה לדעת מהפגישה הראשונה אם הבייביסיטר היא מספיק טובה או לא, מה שאני עשיתי זה הבאתי אותן לכמה נסיונות כשאני הייתי בבית והסתכלתי על הצורה שהן התנהלות עם הבנים שלי... עכשיו יש לי מטפלת מדהימה היא שותפה בכל תחום בחיים של הילדים שלי ומאוד מחוברת אליהם, היא אפילו עוזרת לי לארגן את כל הימי הולדת לילדים ... פשוט מקסימה   שיהיה בהצלחה!

X
Loading