באם החלטתם שברצונכם לעבור ניתוח מסוג שאיבת שומן   מומלץ שתקראו את המאמר הבא, בהחלט ייתכן שתמצאו כאן מידע חדש ומעניין אודות ניתוח שאיבת שומן.


 בחירת מנתח פלסטי עבור שאיבת שומן -

שאיבת שומן היא איננה פעולה רפואית, יחד עם זאת ואולי בעיקר בשל כך, אין לחסוך בבחירת הרופא המנתח שינתח אתכם. מומלץ מאוד לבחור מנתח פלסטי בעל ניסיון בניתוחי שאיבת שומן.  בחרו מרפאה המבצעת ניתוחים פלסטיים מסוג שאיבת שומן ואשר מחזיקה ברשיון משרד הבריאות על מנת לבצע ניתוחים אלו.


שאיבת שומן האזורים הבעייתיים –

מצבורי שומן קיימים בכל הגוף, אך ברוב המקומות, שילוב נכון של דיאטה מאוזנת וספורט יכולים להעלים את אותם מצבורים. יחד עם זאת בגופנו קיימים מקומות המועדים לפורענות כגון: הירכיים, הישבן, הזרועות, הסנטר, הצוואר ועוד. באזורים אלו במידה וישנה הצטברות של תאי שומן תת עוריים,  מצבורי שומן שגם דיאטה עקשנית וספורט מאסיבי לא יכולים להסיר, רק שאיבת שומן תוכל לסייע.


תוצאות ניתוח שאיבת שומן –

אל תחכו ליום הראשון לאחר ניתוח שאיבת  שומן בתקווה  שתהיו מחוטבים ויפים. לאחר ניתוח שאיבת שומן עלולות להופיע תופעות לוואי מסוג בצקות באזורים בהם בוצעה השאיבה, נפיחותיו ואולי אף שטפי דם מתחת לעור.  ייקח זמן מה עד שתופעות לוואי אלו ייעלמו ועד אשר תוכלו להיווכח במו עינכם בתוצאות שאיבת השומן.

שאיבת שומן לכל המינים –

בניגוד למחשבה המקובלת  שטיפולי אסתטיקה ויופי מיועדים למגזר הנשי בלבד, שאיבת שומן היא איננה נחלתם של נשים בלבד, גם גברים מבקשים לבצע שאיבת שומן באזורים שונים, באזור הגב, הבטן ועוד. יתרה מכך המודעות של המין הזכרי ליופי וטיפוח רק גוברת עם השנים וניתן למצוא יותר ויותר מטופלים ממין זכרי שמבצעים  פעולות כמו הסרת שיער בלייזר, תוספות שיער ועוד.

שאיבת שומן לא לשמנים - 
שאיבת שומן איננה מתאימה לכל מי שסובל ממשקל עודף, מי שמשקלו גבוה בהרבה מהמשקל הממוצע, שאיבת שומן יכולה להיות עבורו מסכנת חיים  והרפואה ממליצה לו לבצע קודם כל דיאטה ותהליך הרזיה מסודרים, כאשר רק במידה ולאחריהם      אם יישארו בגופו מצבורי שומן, הוא יוכל לבצע שאיבת שומן.
 

כרטיסי ביקור לדוגמה

X
Loading