מאפייני פעילותה של חברת שליחויות טובה

פעילותה של חברת שליחויות

שירות שליחויות של חברה מקצועית נועד לאפשר העברת מסמכים, צ'קים, חבילות, חפצים וכדומה ממקום למקום במהירות ובאופן בטוח ויעיל.

בשירות זה משתמשים חברות וארגונים שונים בישראל, ובכלל עסקים רבים, וכן אנשים פרטיים, אשר נזקקים להעברת חומרים שונים כחלק מהניהול השוטף של החברה, או אשר זקוקים להעברת חומרים חשובים לצרכיהם הפרטיים, וחייבים להיות בטוחים שהעברה מתבצעת בצורה הבטוחה והמהירה ביותר.

 

מאפייניה של חברת שליחויות טובה

חברת שליחויות טובה חייבת שיהיו לה כמה מאפייני מפתח על מנת להיחשב חברה מוצלחת ומומלצת.

ראשית, חברת שליחויות צריכה להיות אמינה. אמינות היא שם המשחק. חברה אשר מעסיקה עובדים שלא ניתן לסמוך עליהם, אפילו אם זה עובד אחד בלבד, מסתכנת בהרס עצום למוניטין ולשמה הטוב.

המאפיין השני לפיו נהוג לבחור חברה שכזו הוא מהירות הגעת המשלוח ליעדו. פעולותיה של חברת שליחויות צריכות להיעשות באופן מהיר, על מנת להצדיק את עצם קיומה של החברה ואת הצורך בשימוש בה.

הדיוק בביצוע שליחויות הינו גורם משמעותי נוסף להצלחת החברה. זאת מכיוון שהחברות השונות המשתמשות בשירותיה של חברת השליחויות קובעות את סדר היום ואת סידור העבודה שלהן על פי לוח זמנים המותאם אל הזמן המשוער בו יגיע המשלוח ליעדו.

עיכובים בביצוע השליחות יגררו עיכובים אצל החברות המסתמכות על שירותי שליחויות וזה דבר שממש לא כדאי שיקרה אם ברצונה של חברת השליחויות לשמור על סטנדרטים גבוהים.

בהעברת חומרים שונים, חברת השליחויות לוקחת על עצמה אחריות רבה, כיוון שבידי השליח מופקדים לא פעם חומרים ומסמכים יקרי ערך, אשר אובדן שלהם יגרום לנזק רב.

הסיבה שחברות רבות מבטחות את תכולת המשלוחים היא בכדי לשדר ללקוחותיהן שיש על מי לסמוך ושהמשלוח שלהן נמצא בידיים בטוחות.

אם כך, בכדי לסכם בקצרה את מה שלמדנו עד כה, ברור מאד שחברת שליחויות צריכה להיות אמינה ויעילה על מנת לבצע את כל השליחויות בדיוק מרבי, ולהגיע אל הלקוחות המרוצים בזמן שנקבע מראש.

 

שליחויות על פי צרכי הלקוח

תחומי השירות הניתנים על ידי חברת שליחויות הם משתנים ותלויים בלקוחות ובחברה. ככלל, חברות שליחויות לא רק מבצעות את העברת החומר ממקום למקום, אלא נותנות עוד קצת מעבר. למשל, אפשרות לאחסון החומר לזמן קצר במחסני החברה המאובטחים, או ביצוע פעולות בנקאיות שונות בשביל הלקוח על ידי השליח עצמו.

כמו כן, גם החומרים השונים המועברים אל ידי חברות שליחויות הם מגוונים, וכוללים העברות בתנאים משתנים כגון העברות של חומרים שבירים ושל חומרים הזקוקים לטמפרטורה מסוימת במהלך ההעברה וכן הלאה. חברות שליחויות מבצעות את השליחויות במיוחד עבור כל לקוח, ולכן השליחויות מתבצעות בהתאמה אישית אל צרכי הלקוח, הן מבחינת לוח הזמנים והן מבחינת סוג העבודה המתבצעת.

 

ביצוע שליחויות באמצעות חברה או בעצמכם?

אמנם במבט ראשון אולי נדמה לכם כי ביצוע שליחויות בעצמכם יחסוך לכם כסף, אך מעבר לזמן הרב שהדבר יגזול מכם (וכידוע, זמן שווה כסף), רמת הביצוע ככל הנראה לא תהיה זהה בשתי החלופות. בעוד לחברה מקצועית יש את היכולת, הידע והניסיון לבצע שילוח מהיר ומאובטח, גורמים פרטיים לרוב יתקשו לעשות זאת מבלי לחוות קשיים וסיבוכים רבים.

מאמר זה נכתב על ידי חברת המריץ פלאש שליחויות ולוגיסטיקה, אשר פועלת בתחום השילוח בישראל משנת 1996. אנו מזמינים אתכם לבקר באתר החברה ולקבל הצעת מחיר משתלמת לביצוע שליחויות לכל חלקי הארץ.

X
Loading