זמר לאירוע - זמרים ולהקות זמר

 

מחפשים זמר?

מחפשים זמר להופעה? בין אם מדובר בהופעה במסגרת אישית או ציבורית, לחתונה או בר מצווה, ברית או בריתה, באתר תוכלו למצוא זמרים מומלצים לפי חתך של אזור מגורים.
 

זמר

רוצים להמליץ על הזמר שלכם?

בחירת זמר הינה החלטת כבדת משקל. זמר טוב צריך לדעת לא רק לשיר אלא גם לספק מופע מרגש, לסחוף את הקהל ולשלהב את האוירה. גם לאמרגנים לא קל למצוא זמר אכותי עם איכות של כוכב.
GoPro מאפשרת לכולכם לשתף את כולם בחוויה איכותית שחויתם בזכות הופעה של זמר אשר ריגש אתכם. למעשה תוכלו גם לעזור לזמר בהמלצה עליו.
גיליתם זמר מוכשר? שתפו את קהילת גולשי GoPro
במתן מידע על הזמר לאחרים יוכלו גם  הם להזמינו לאירועיהם. כך גם הם יהנו מכישרונותיו.
בנוסף, עבור הזמר ההמלצה היא מקפצה להצלחה ויכולה אף  לעזור לו בעקיפין בכך שגם אמרגנים יוכלו לפנות אליו בכדי לייצגו.
כתיבת ההמלצה לכוכב שלכם הינה תהליך פשוט מאוד. נכנסים לבלוג או כרטיס הביקור של הזמר ורושמים את דעתכם האישית עליו. תוכלו לספר לדוגמא כיצד השתלב באירוע שלכם. ההמלצה תלווה אותו ותחשף בפני המחפשים זמרים באתר. ככל שלזמר יותר המלצות כך הוא יזכה להיות מקודם יותר עד לראש רשימת החיפוש בביטויים והתיאורים עבורם בחר לפרסם ובהתאם לאזור מגוריו.
 

למה לחפש זמרים בGoPro?

מנגנון האיתור לזמרים באתר מדרג את הזמרים המפרסמים על פי המלצות הגולשים כך שהדירוג אובייקטיבי ואינו מושפע ממניעים כלכליים כמו באתרים רבים אחרים.

הזכות נמצאת כאן בידיכם - הגולשים.  ניתן למצוא מאמרים בנושאים מקצועיים, לקבל תשובות בפורומים והכי חשוב ליצור קשר עם זמרים מומלצים כאמור באזור מגוריכם.
 

זמר?

הגיע היום לחשוף את כישורך בפני כולם. זה המקום לדחוף עצמך ולהגיע לאמרגנים אשר יחתימו אותך על חוזר וידחפו אותך קדימה.
הרשם לאתר GoPro ואפשר לקהילת הגולשים שלנו לגלות אותך, להמליץ עליך ולקדם אותך לראש רשימת מקבלי ההמלצות בתחומך. באמצעות הפרסום באתר תוכל לחשוף את יכולתך לבעלי גני אירועים , עמיתים למקצוע, אמרגנים ולקוחות פרטיים.

הפרסום חינם- ללא עלות או התחייבות.

X
Loading