מחפשים וטרינר לטיפול בכלב?

GoPro מאפשר לכם ליצור קשר עם וטרינרים לכל מטרה. ניתוחי חיות, טיפולים נורמטיבים, זריקות ועוד.

באמצעות חיפוש פשוט תוכלו לאתר וטרינר באזור מגוריכם

כל מה שצריך לעשות הוא לרשום את עיסוקו של איש המקצוע שתרצו במנוע ולבחור ב"חפש" בנוסף ניתן לבחור לקבל רשימת בעלי מקצוע בתחום המומלץ בכפתור הבולט בראש דף זה.

וטרינר

רוצים לדעת הכל אודות וטרינר שבחרתם בכדי להיות בטוחים שהוא מתאים לטפל בחיה האהובה שלכם? כנסו וקראו את חוות דעתם של לקוחות שכבר ניסו את שירותיו. לשם כך ממש קיימת עבורכם מערכת משוכללת של תגובות וחוות דעת. אין צורך לחפש את התגובות עבור כל וטרינר - הם יופיעו ממש מתחת לכל תוצאת חיפוש, כאשר וטרינרים בעלי תגובות חיוביות רבות יותר יופיעו בראש הרשימה שתקבלו.

הכלב אוהב את הוטרינר? הרגשתם מסופקים? השירות מדהים? אתם מוזמנים להשאיר ביומנו של הוטרינר שלכם המלצה כך ששאר הגולשים יוכלו להנות משירותיו.

מעוניינים לנסות? זה ממש פשוט כאמור, רק צריך ללחוץ. יש לכם שאלה? רוצים לקבל פרטים נוספים, הצעות מיוחדות ולהתכתב עם וטרינרים שונים? שאלו שאלה בפורום ותענו במהרה. וטרינרים יענו על שאלותיכם – הם ישמחו לעזור בכל שאלה כי גם הם יודעים שלקוח טוב הוא לקוח מרוצה.

וטרינר?

זו ההזדמנות להגדיל את מעגל הלקוחות. Go Pro מספק לכל איש מקצוע הזדמנות שווה. כאן תוכלו לפרסם מחירים, שירותים המיוחדים רק לכם, ומבצעים שונים בבלוג האישי שלכם וגם לענות לגולשים על שאלות הנשאלות בפורום. בואו והוכיחו כי אצלכם השירות מעל הכל, העלו המלצות של לקוחות או ספרו סיפורים מקוריים. זה המקום להעצים עצמכם ולספק ללקוחות האתר הזדמנות להכיר אתכם ואת יכולתכם.

רוצים לפרסם כתבה מקורית ולהיות חדשנים בתחומכם? אתם מוזמנים- הפרסום שלכם יעזור לכם לצבור אמינות ולקבל המלצות ותגובות מצוות הכתבים והעורכים באתר. כתבה ראויה תקבל אף התייחסות בבלוג בעלי המקצוע הכללי לאתר.

וטרינרים, בואו ופרסמו אצלנו היום - זה כדאי, משתלם וגם חינם כך שכדאי לכם לנסות.

X
Loading