הובלות מובילים הינו פורטל מתקדם לכל נושא ההובלות בארץ.

הובלות מובילים הוקם מתוך ידיעה ששוק ההובלות בארץ אינו מוסדר ועל כן רבים מבין מבקשי שירות הובלות ומובילים נתקל בקשיים רבים כאשר מגיעים לשלב יצירת הקשר עם מוביל או חברת הובלה.

באתר הובלות מובילים ניתן למצוא מידע מקיף על מגוון המובילים וחברות ההובלה בכל הארץ. אנו מספקים גם שירותי יעוץ לחברות הובלה הכוליים בין היתר: בית ספר למקצעות ההובלה, מתן שירותי מיתוג ויעוץ שונים לחברות הובלה,שיפור המודעות לצרכי הלקוח ועוד.

מלבד שירותי יעוץ לחברות הובלה, אנו מרכזים עבורכם את כל הצעות המחיר להובלות הנדרשות לפי סוג ההובלה,המרחק בין מקום למקום בהובלה, איזורים גיאוגרפיים שונים ועוד. 

כך כל דורש לשירותי הובלות יוכל לקבל את העצת המחיר האטרקטיבית ביותר עבורו והמשתלמת ביותר לכיסו. כמובן שאנו מלווים את התליך מרגע קבלת הצעת המחיר ועד אשר החפצים הונחו בשלום במקום החדש שאליו אתם עוברים.

מכיוון שאנו יודעים שבהובלות אתם נדרשים לתת את אמונכם במובילים אשר לוקחים את כל רכושכם אשר אספתם במשך השנים - נתון אשר מקשה מאוד בבחירת מובילים אמינים, לאור זאת אנו נלווה את כל התהליך בצמוד אליכם על מנת לתת לכם את המענה המהיר ביותר לכל שאלה או בעיה שתצוץ, המוקד שלנו עובד 24 שעות ביממה כך שניתן להשיג אותנו בזמן הנוח לכם.

אנו מספקים לכם מידע על כל חברות ההובלות וכל המובילים אשר נמצאים בכל מקום בארץ: הובלות בצפון,הובלות במרכז,הובלות בתל אביב,הובלות בדרום וכו'.

אתר הובלות מובילים מרכז עבורכם מידע רב על כל נושא ההובלות בארץ ונותן טיפים מעשיים על מנת שתעברו את ההובלה הצורה הטובה ביותר שאפשר. הובלות בתים,משרדים,עסקים וכו' לא צריכות להיות כאלו "כאב ראש" ואנו נשמח לספק לכם מידע מקיף בנושא המובילים וההובלות הנצאים באתרנו.

נשמח שתיצרו איתנו קשר, תתרשמו ושיהיה לכם מעבר קל!

אין הצבעות עדיין

X
Loading