הדרך הקלה לפרקט נפלא מאת יורם פרקט מכירה והתקנה

 

פרקטים למינציה

בתחום הבנייה והשיפוצים רצפת פרקטים למינציה פופולארית מאד בשנים האחרונות. אם גם אתם החלטתם לעשות פרקטים למינציה ואתם מחפשים מבצעים של פרקטים למינציה שווים עד מהרה תגלו כי המבחר הגדול של פרקטים למינציה מחברות פרקטים שונות ושפע מבצעי פרקטים למינציה שנראים אטרקטיביים מבלבלים מאד.

 

אז מהי הדרך הקלה לפרקט נפלא. איך להשוות בין מבצעי פרקטים למינציה שונים. הנה כמה טיפים שיעשו את הדרך לפרקטים קלה יותר.

 

פרקטים למינציה - כמה זה עולה ?

 

עד לשלב בו תוכלו לראות את הפרקטים על הרצפה אצלכם בבית יש עוד דרך ארוכה. אבל כדאי לדעת כי עסקת פרקטים למינציה מורכבת ממספר מרכיבים: מחיר הפרקטים למינציה, מחיר פנלים לפרקטים, מחיר ספוג ששמים מתחת לפרקטים למינציה, מחיר ספי גימור, עלות אספקה והובלה של הפרקטים, מחיר התקנת פרקטים. לעיתים יש עבודות נוספות שהם בתוספת מחיר לשם הכנת השטח לפני התקנת פרקטים למינציה. הכל ביחד נותן לכם את מחיר העסקה האמיתי.

 

מה זה אומר בעצם, שאם אתם מוצאים פרקטים למינציה במבצע מאד מפתה, הדרך הנכונה לבדוק האם אותו מבצע פרקטים משתלם הוא לבחון את העלות יחד של כל המרכיבים שהזכרנו ולא רק את מחיר הפרקטים שבמבצע.

 

שטח המיועד להתקנת פרקטים ?

 

אחד הדברים הראשונים שיש לעשות הוא לבדוק בעצם מהו השטח במטרים מרובעים הדרוש לריצוף, שכן מחיר הפרקטים למינציה יהיה תמיד ביחס ישיר לשטח הדרוש לכם, הן מבחינת הזמנת חבילות הפרקטים למינציה והן מבחינת עלות התקנת הפרקטים. את השטח המיועד להתקנת פרקטים מחשבים פשוט אורך כפול רוחב של החדר או החדרים התוצאה היא שטח החדר נטו. יש להזמין תמיד כ 10% יותר בגין פחת. 

 

פרקטים - האחריות

 

מרכיב האחריות בפרקטים למינציה מתחלק לשניים. אחריות יצרן על הפרקטים למינציה ואחריות נוספת על העבודה של התקנת הפרקטים למינציה.

 

אחריות יצרן על כל הפרקטים נקבעת לפי סוג הפרקט שבחרתם ובעניין זה יש הבדלים גדולים בין פרקטים דומים. בידקו והשוו בחוכמה לא רק את הפרקט שבמבצע. לגבי אחריות על התקנת הפרקטים גם עניין זה עליכם לבדוק בנוסף. לא תמיד אותם פרקטים למינציה במבצע שראיתם זה מה שבאמת כדאי אם אין אחריות מספקת.

 

פרקטים - הובלה ואספקה

 

אפשר כיום לקבל פרקטים למינציה שבהם האספקה וההובלה חינם. שימו לב למה הכוונה.  האם מדובר גם על הכנסת הפרקטים למינציה ממש עד לתוך הדירה או רק לכתובת המגורים. האם תידרשו לתוספת מעבר למחיר המצויין במבצע פרקטים שראיתם אם אתם גרים בקומה גבוהה למשל ?

 

זו הדרך הנכונה לפרקטים למינציה במבצע אמיתי ומשתלם, הדרך לבדוק באמת על מה נשלם ובעיקר הדרך הקלה לפרקט נפלא שישרת אתכם בבית שנים רבות.

 

יורם פרקט מכירה והתקנה טל: 050-9911998

 

יורם פרקט

המאמר מקורי וכל הזכויות שמורות ליורם פרקט  מכירה והתקנה

X
Loading