דרך הכושר לחיים הינו מכון ספורט אשר תכנן דרך מיוחדת ומוצלחת להורדה במשקל,הרזיה וכושר ביחד.
"מסלול הבריאות" היא שמה של תוכנית ההרזיה שדרך הכושר בנתה, המסלול משלב תזונה נכונה לצד פעילות גופנית מודרכת. התכנית נבנתה על יד יאיר קרני, יאיר הוא בעל תואר B.Sc בתזונה מאוניברסיטת אורגון בארה"ב, ותואר מוסמך במדעי הבריאות M.Med.Sc מאוניברסיטת בן גוריון בנגב, ומאחוריו עבר עשיר לשיפור וקידום הספורטאים בארץ.

קצת על הפעילות של דרך הכושר לחיים:

כושר:
דרך הכושר לחיים הינה דרך אשר בנה והקים אותה יאיר קרני. הדרך משלבת תזונה נכונה בשילוב עם פילות גופנית ובריאות, וזאת במטרה שכל משתתף ישפר את אחוזי השומן שבגופו ואת משקל גופו, כמו כן שיפור הכושר הגופני שלו והכי חשוב לשמור על המצב הרצוי לאורך שנים רבות.
הצוות אשר מוביל את דרך הכושר מונחה על ידי יאיר קרני, התכנית אותה מובילים יאיר קרני והצוות המיומן שלו היא דרך חיים בריאה ומקיפה הכוללת: הרגלי תזונה נכונים, כושר גופני, לימוד תהליכים תזונתיים וכל זה על מנת להשיג כושר טוב יותר.
לעוד מידע על דרך הכושר לחיים תוכלו למצוא באתרנו.

דיאטה:
בחיים המודרניים של היום, השמנה ועודף משקל הם מאפיינים מדאיגים ורבים מאיתנו מנסים להיפטר מהתופעות הללו בעזרת דיאטה. הניסיונות לדיאטה בולטים במיוחד לאחר החגים שחלים בסתיו ומיד לאחר חגי האביב.
בשוק הפתוח קיימים מגוון גדול מאוד של דיאטה מכל הסוגים והמינים כמו למשל: דיאטה של צום ומיצים, דיאטה של סיבים תזונתיים, דיאטה בעזרת כדורים ועוד.
כל הדיאטות לעיל אמנם גורמות לירידה במשקל וזאת כתוצאה מירידת הנוזלים בגוף ודלדול השרירים, אולם דיאטה מאחת הסוגים שפירטנו כמעט ואינה מפחיתה את השומן בגוף, והתוצאה היא עלייה במשקל יותר גבוהה ממה שהיה בהתחלה כאשר התחלנו את הדיאטה. בנוסף לכל אלו ישנן סוגים שונים של דיאטות הפוגעות בבריאות.
דיאטה חייבים לבצע לצד פעילות גופנית ותזונה נכונה. אצלנו בדרך הכושר תוכלו להנות ממסלול אשר יגרום לכם לדיאטה שתמיד רציתם, ישמור על בריאותכם והכי חשוב התוצאות ישמרו לזמן רב.

בריאות:
כמו שידוע לרבים השמנה מעבר לאסתטיקה גוררת גם מחלות המהוות גורמי סיכון לבריאות כגון: מחלות של כל דם ולב, סוכרת, יתר לחץ דם ועוד.
תוכנית ההרזיה מסלול הבריאות שמה לעצמה למטרה לשפר את מצבם הבריאותי של המשתתפים בתכנית.
לפני הצטרפות כל משתתף לתכנית הבריאות של דרך הכושר לחיים, המשתתף מתבקש להביא עימו בדיקות דם, בדיקת א.ק.ג במאמץ (ארגומטריה) וכמובן במידה והמשתתף נוטל תרופות - פירוט התרופות אותן הוא לוקח.
תכנית הבריאות מנוהלת על ידי יאיר קרני אשר ביום הראשון להשתתפות יאיר עורך פגישה אישית עם כל אחד מהממשתתפים ונותן הנחיות לתזונה נכונה, והפעילות הגופנית שעל המשתתף לבצע - הכל על סמך הבדיקות כמובן.
עוד מידע על מסלול הבריאות ניתן למצוא באתרנו.

ההצבעה שלך: ללא ממוצע: 5 (1 הצבעות)

X
Loading