בונה אתרים לשרותך

בונה אתרים הוא בעל המקצוע האמון על בניית אתרים שיווקיים, תדמיתיים, אתרי מסחר או אתרים ליעוד אחר

בונה אתרים

למרות שעל פניו מרבית השרותים הניתנים בתחום נראים דומים ללקוח מדובר בתחום בו ישנם התמחויות רבות.

בניית אתרים הינה תחום המערב תחומים רבים. בונה האתרים צריך לפקח על התהליכים השונים בבניית האתר התלויים באנשי צוות אחרים כגון מעצב אתרים, איש UI (ניתוח ואפיון חווית משתמש באתר) ועד למפרסמים באתר והצרכים המתבקשים לצורך העבודה מולם.

באתר GO PRO תמצאו בעלי מקצוע מומחים בתחום בניית אתרים. בוני אתרים אשר ישמחו לענות על שאלותיכם במסגרת הפורום ולהציע את השרותים הניתנים בתחום.

לא כל בעל עסק יכול להרשות לעצמו בניית אתר בעשרות אלפי שקלים. למען הגילוי הנאות אנו טוענים גם שלא כל עסק זקוק לאתר תוך השקעה בסדר גודל זה. ישנם עסקים רבים שכל רצונם הוא באתר תדמיתי פשוט בעל מספר דפים. אחרים המבקשים להקים אתר לצרכים שונים- חנות וירטואלית, פורטל תוכן או אחר ניתנים לעיתים גם פתרונות מדף המוזילים את עלויות הבניה וההתקנה.

בונה אתרים צריך לדעת כיצד לאפיין את הצרכים באתר כך שיוכל לבנות אותו תוך כדי יישום בקשות בצד עיצוב האתר ומתן מראה נקי ומקצועי

בונה אתרים?

מקצוען בתחום בניית אתרים? בונה אתרים קהילתיים? תדמיתיים או אחרים?
פרסם את שירותל חינם באתר במסגרת הבלוג האישי ועדכן מבצעים לפי ראות עינך ובהתאם לתנאי השימוש באתר. בנוסף תוכל לפרסם כתבות מקצועיות, לעזור ולייעץ לבעלי מקצוע ועסקים בפורום ייעודי ולהוכיח כי אתה בר סמכה בתחומך.

X
Loading