אין תגובות
אהרון17
User offline. Last seen 4 שנים 31 שבועות ago. מנותק
הצטרף: 05/13/2013

יש לי דירה בקומה שנייה בבית בן 8 קומות הוזעקתי ע"י השכן מתחתי בטענה שיש נזילה במרפסת השרות. כאשר הגעתי התברר שיש טפטוף מצינורות ישנים ששימשו למערכת סולרית משותפת שפעילותה בוטלה לפני כ 10 שנים. נוכחתי שאצלי שני הברזים שחיברו את הדוד (מחליף חום) נותרו פתוחים כך שמים (אני מניח שמים שנותרו בדוד) יכולים לעבור לצנרת המשותפת וטפטפו דרך נקב שנוצר בצנרת המשותפת אצל השכן מלמטה.
הסברתי לשכן ולנציגת הוועד שכיוון שהצנרת של המערכת הסולרית היא רכוש משותף אני קצת חושש לסגור את הברזים על דעת עצמי מה עוד שכנראה יש עוד דירות שבהן הברזים פתוחים וגם שם המים יכולים לעבור לצנרת המשותפת.
נציגת הוועד קישרה אותי אם שרברב שעבד אצלם לאחרונה ושאלתי אותו בטלפון האם אני יכול לסגור את אותם שני ברזים והוא ענה שהוא חייב לבוא ולראות. הוא נכנס לדירת השכן שמתחתי ולדירה השייכת לי וגם עלה לגג. לאחר מכן סגר את הברזים שאצלי ומסר שיש לדאוג שגם השכנים הנוספים יסגרו אצלם את אותם שני ברזים במידה ולא עשו זאת קודם.
לאחר מכן הוא פנה אלי וביקש תשלום של 400 ₪+ מע"מ עבור "יעוץ, הדרכה וסגירת הברזים" כאשר הפניתי אותו לוועד בנימוק של רכוש משותף הוא טען שהאחריות היא עלי בלבד שכן לדעתו יש בתוך הדוד שלי פיצוץ (לדעתי פשוט נותרו עודפי מים מהעבר) ורק אני אחראי לדבר.
אני נדהמתי מהמחיר (הוא שהה בבנין בין 30-40 דקות) ונראה לי שהוא גם טעה בהטלת האחריות עלי.
אודה לכם באם תתייחסו לנושא.
בתודה מראש
הרון17

X
Loading