קשה לראות אירוע אחד שנערך במדינה היפה שלנו, שבו האורחים לא ממש מתעניינים במה שמוגש לאכול. אוכל לאירועים הוא דבר חשוב ביותר ואף אחד לא מעוניין לערוך אירוע שבו תהיה למישהו מהאורחים הרגשה רעה בקשר למה שהוגש לו לאכול. כבר מכניסתו של האורח לאולם יש חשיבות להצגתו של אותו אוכל לאירועים כמפתה ומושך לא רק את העין אלא גם את בלוטות הטעם שכל כך משוועות למשהו טעים שיתגלגל על הלשון.

בכל הקשור לתחום זה של אוכל לאירועים, לחברת המנגל של חינאוי יש הרבה מה להציע. בשרים טריים, צוות מנגליסטים מקצועי, מלצרים שיודעים לשרת את האורחים כיד המלך, וכמובן גם תצוגה מרשימה של כל המאכלים המוצעים. כל זאת מאחר וחלק בלתי נפרד מאירוע מוצלח הוא אותו אוכל לאירועים שהוגש לאורחים המכובדים שהטריחו את עצמם ועשו הכול בכדי לכבד בנוכחותם את מי שחוגג את האירוע המושקע שלו.

חגיגה אמיתית היא כזאת שבה לא רק רוקדים ומשתוללים, אלא גם אוכלים ושותים כמו שצריך. אילו הנהנים מאירוע מוצלח לא שוכחים לציין עד כמה קפצו על רחבת הריקודים ועד כמה טוב אכלו מהבופה או מהמנות העיקריות. לכן אוכל לאירועים חייב להיות המוקד של כל אירוע טוב, מאחר ורק כך הוא ייתן לאורחים עוד חשק ועוד כוח להמשיך ולעשות חיים משוגעים באירוע שלכם ולשמוח כאילו שאין מחר.

המנגל של חינאוי לפרטים והזמנות לפנות לאבי – 0507556965

לאתר האינטרנט שלנו - http://www.chn.co.il

X
Loading