אין תגובות
נינה
User offline. Last seen 5 שנים 29 שבועות ago. מנותק
הצטרף: 11/17/2011

 

 

 

היה הייתה פיילה, שבגלגולה הקודם לפני כ-50 שנה, שימשה את ילדי משפחתי כאמבט לרחצה, עברה שלוש ארצות לפני שנחתה למרתף ביתי באחד הימים  ושכבה לה כאבן שאין לה הופכין.             

 יום אחד כשהחלטתי לעשות סדר במרתף, נתקלתי בפיילה.

 

השאלה הגורלית הייתה האם לזרוק אותה או למצוא לה שימוש אחר. עקב סנטימנטים רבים וזיכרונות שהעלתה בי, החלטתי להשמיש אותה בדרך מקורית, נזכרתי בעיקרון של הפיכת הבית לכיסאות.

לקחתיה לנגרייה שברשותי, חילקתי אותה לשני חלקים סימטריים וכבר קיבלתי מעין כלי קיבול לישבן ולגב.

 

עתה בם תורם של "רגליים לכיסאות". חשבתי על עבודה במתכת, אך רציתי לקבל שילוב "חם יותר" בכדי שאוכל להכניס אותה לפנים הבית . בחרתי בפרופיל של עץ מהגוני גושני ועיצבתי רגליים, שצורת הפיילה ומגבלות טכניות קבעו את צורתן הסופית, יחד עם רגש בהתאמת קווים שיהיו חזרה לאופייה של הפיילה. צבעתי את חלקי העץ בבייץ מהגוני כדי ל"חמם" את האווירה ולקבל קונטרסט בין המתכת לעץ.

 

את התוצאה הסופית ניתן לראות בתמונה.

 

אבנר צרפתי הינו אדריכל פנים. חבר אגודה זה מספר שנים, ותחומי התעניינותו ועיסוקו מגוונים. פרט לתכנון, הינו עוסק בייצור רהיטים עפ"י תכנונו, משפץ רהיטים עתיקים ודברי אומנות כגון: ציורי שמן, מסגרות לציורים וכד'. כמו כן מצייר בשמן מזה 30 שנה.

 

הפרויקט האחרון שעסק בו היה השיפוץ כנסיית סאן-אנטואן ביפו (שנפגעה לפני כשנתיים בהתקפה של ירי ורימונים ) הפרויקט כלל שחיזורי תבליטים (תחנות), מונומנטים משיש, עץ, פסלי שיש, ציורי שמן, נחושת וכו'.

 

אבנר מזמין את כל המעוניין לפנות אליו בשאלות וביעוץ בתחומים הנ"ל.

אבנר צרפתי, ישוב נילי, מודיעין. 08-9249897    08-9234310   0523-6836324

 

X
Loading